Go to...

Атрактивно 7:5 край морето на стадиона на „Олимпиакос“

Дамската формация на ФК „Свиленград 1921“ (U17) показа добра игра на базата на атинския Олимпиакос в Североизточна Гърция.

Там момичетата на Петър Костадинов – Гонзо се изправиха в първата си международна среща срещу гъркините U17. През първата част атаките към двете врати бяха динамични и бързи. Вратарката на гостите Камелия Станкова умело на няколко пъти успяваше да парира опитите на червено-белите да промушат кълбото в мрежата и. Първото попадение бе дело на Маргарита Джемпeрлиева, която сама се измъкна от опеката на три бранителки на домакините и майсторски покачи на 1-0. След множество обрати на полувремето резултата бе 4-3 за гъркините.

DSC05103

През втората част Кр.Димитрова и отново Джемпeрлиева показаха своята класа, а Константина от OFSP Traki оформи крайното 7-5 за тима на домакините.

Николина Пехливанова, Иван Пехливанов, Мавроди Попов и други гости на мача изгледаха тази първа международна среща на „жълто-зелените“.

От своя страна домакините обещаха да върнат визитата на стадион Колодрума, точно след края на Евро 2016, което се провежда във Франция.

ЧАСОВЕ ПРЕДИ ДВУБОЯ НА ДАМИТЕ, ТУК СЕ СЪСТОЯ ТУРНИР ЗА ДЕЦА, КЪДЕТО УЧАСТВАХА КАВАЛА, ПАОК, ПАНАТИНАЙКОС, АЕК И ОЛИМПИАКОС.