Go to...

Спънахме сме с Карнобат, Георги Калоянов благодари на Иван Пехливанов (VIDEO)

Позитивните очаквания от първия кръг във В Югоизточна футболна група не се оправдаха. Местният обновен тим на Свиленград 1921 понесе изненадваща загуба за мнозина от близо 120-те зрители на стадион Колодрума с 0-2.

През първата част домакините се опитаха на няколко пъти сериозно да застрашат вратата на червено-черните, но не успяха да го сторят. Сава Савов отново бе част от формацията на Георги Каменов-Устрема. Така логично гостите успяха умело да затварят пространствата пред наказателното си поле и на полувремето поведоха с 1-0.

DSC05826

Вторите 45 минути бяха доста по-динамични, но при една неумела намеса в малкото наказателно поле рефера посочи бялата точка, от която гостите поведоха сериозно с 2-0. Наставникът на ОФК Карнобат Георги Калоянов благодари на президента на южняците за отличните условия на спортното съоръжение и за честната игра, при която не се стигна до крайни прояви и спречквания. Марин Димитров и Живко Димов се записаха с попадения за червено-черните.